Vzdelávací projekt cez prázdniny


Máš chuť precestoval celý svet, ale dva mesiace ti na to nestačia?

Chceš zažiť super leto a získať nových kamošov nielen zo Slovenska ale aj z celého sveta?

Tak neváhaj a prihlás sa do projektu Me Myself and I, počas ktorého spoznáš štrnásť rôznych krajín a ich kultúr a to všetko počas prázdnin v Bratislave! Mimo to ti projekt Me, Myself and I ponúka veľa zábavy, možnosť zlepšiť sa v softskills, získať skúsenosti, nové kontakty a oveľa viac.

Vzdelávací projekt MMI je zameraný pre mladých, aktívnych študentov stredných a vysokých škôl, ktorí si chcú zlepšiť svoje zručnosti v anglickom jazyku, v oblasti manažmentu a v oblasti komunikácie. Taktiež sa naučíš pracovať v tíme, zlepšíš si prezentačné schopnosti, odstrániš prípadný strach z vystupovania pred verejnosťou a spoznáš stážistov z rôznych kútov Zeme. Dozvieš sa veľa zaujímavostí o ich krajine, kultúre a zvykoch. Vybuduj si priateľstvá, ďalej napreduj a spoznaj sám seba. Nemusíš cestovať a budeš mať kontakt s medzinárodným prostredím priamo na Slovensku. Na vlastnej koži si vyskúšaš veci z praxe, priamo prostredníctvom interaktívnych tréningov a praktických cvičení.

Ani večery či víkendy nemusia ostať nevyužité. Ak budeš mať chuť, môžeš stážistom poukazovať zákutia Bratislavy a jej okolia, ísť si s nimi zašportovať alebo ich zaviesť do svojich obľúbených podnikov. Možností je veľa, nechávame priestor tvojej fantázii.

Do MMI projektu bude zapojených 26 stážistov a 300 študentov. Tak neváhaj, buď jedným z nich a pridaj sa k nám. Garantujeme ti skvelú zábavu. Prihlás sa aj so svojím kamošom a zažite spolu skvelé leto. Veríme, že tieto 2 týždne budú pre teba nezabudnuteľné.Projekt bude prebiehať v 2 turnusoch, v júli a v auguste.
1. turnus sa uskutoční od 7. do 18. Júla 2014 2. turnus od 28.júla do 8. augusta 2014

Šanca je tu pre teba, využi ju :)

Autor: Simona Pacherová, AIESEC Bratislava
Tablá - Galéria

galéria maturitných tabiel, vystavených pre údiv všetkým, akí kreatívni sú naši slovenskí maturanti ...


Maturitné testy

všetko pokope. Maturitné testy, maturitné témy na slohy, správne odpovede tiež nazývané kľúče správnych odpovedí.
A k cudzím jazykom primiešavame aj zvukové nahrávky?


Ako sa učiť?

učenie niekomu nejde, ale možno len preto, že nenaďabil na správnu alchýmiu svojej hlavy. Ak naozaj hľadáš metódy ako si uľahčit naberanie informácií, tak toto je sekcia pre teba ...


Dátumy a časy maturity

časový harmonogram z pohľadu nás študentov. Takže pekne po hodinách rozpísané, čo ťa čaká počas dňa D nazvanom "Externá časť maturity"
Matematika maturita pripravaPortál o stužkovej, scénky, firmy, oznamká, šaty
Tablá
Pridaje si aj vy svoje tablo
Navigácia v povolaní