Kalendár udalostí
15.marca
2016
písomná časť maturity zo slovenského jazyka a SJSL
16.marca
2016
písomná časť maturity z cudzích jazykov
17.marca
2016
písomná časť maturity z matematiky
18.marca
2016
písomná časť maturity z
MJ a lit., UJ a lit.
Matura.sk drží
viac ako
45 000 maturantomAdministratíva k maturite

Najnovšie informácie
YouTube čenl pre maturantov :P
Zdroj: matura.sk

15.2.2016 Pre šetkých maturantov, zo srdca a od nás. Novo upečený seriál o tom ako prežiť maturu a nezblázniť sa z toho čo bude po nej. A použijeme aj odborné slová ako "rozhodovacia paralýza", aby ti rástol mozog a slovná zásoba.

Aktualizované požiadavky na maturantov 2016!
Zdroj: matura.sk

1.1.2016 Čo od nás požadujú tety a ujovia z MŠ SR? Je potrebné to čítať? nie... hlavne nestresuj a čítaj poriadne zadania!

Leto s Me, Myself & I
Zdroj: matura.sk

19.6.2015 TOTO LETO NEMUSÍŠ CESTOVAŤ NIKAM, ZAHRANIČIE PRÍDE ZA TEBOU! V čase prázdnin za Tebou prídu zahraniční lektori z rôznych kútov sveta, aby Ťa naučili kopu nových vecí a pomôžu Ti zdokonaliť si komunikáciu v anglickom jazyku.

Dobi sa energiou počas školy!
Zdroj: matura.sk

19.10.2014 University Dance Center otvára svoje tanečné a pohybové kurzy v 8 mestách na Slovensku aj pre stredoškolákov.

Cez leto do Gruzínska!
Zdroj: mladiinfo.sk

26.6.2014 Pokračovanie minuloročného úspešného ECO projektu v Gruzínsku. Vydaj sa na objavnú cestu za inými kultúrami a tajomstvami Gruzínska. Spoznáš krásnu krajinu, nových ľudí, pomôžeš miestnym a možno sa dozvieš niečo nové aj sám o sebe!

Štúdium a práca v zahraničí
Zdroj: matura.sk

6.6.2014 Volám sa Radoslav. V Austrálii som strávil 7 mesiacov skvelého života. Pôvodne som chcel ísť do Austrálie len pracovať, ale pri zbieraní informácií som zistil, že pre nás Slovákov je takmer nemožné získať pracovné vízum do Austrálie. Ťažko ťa zamestnávateľ na diaľku zamestná, keď ťa ani nepozná.

Vzdelávací projekt cez prázdniny
Zdroj: matura.sk

18.4.2014 Máš chuť precestoval celý svet, ale dva mesiace ti na to nestačia? Chceš zažiť super leto a získať nových kamošov nielen zo Slovenska ale aj z celého sveta?

Prečo niektorí ľudia nikdy nebudú šťastní
Zdroj: eduworld.sk

22.3.2014 Paradoxom dnešnej doby je, že máme stále viacej možností, slobodnej voľby, no nikdy v skutočnosti nie sme spokojní a šťastní. Stále hľadáme niečo „viac“. Viaceré štúdie dokázali, že najšťastnejší ľudia žijú práve v najchudobnejších krajinách, kde je možnosť výberu mizerne malá, prípadne žiadna. Čím to je?

AKTUALIZOVANÉ Kritériá pre maturantov
Zdroj: matura.sk

6.3.2014 Čo od nás očakáva MŠ ako maturantov? Ako je to s tými %, kedy prejdem a kedy si mám začať baliť doma veci?

Štipendiá na letnú školu v USA a Japonsku
Zdroj: matura.sk

21.2.2014 Hľadajú sa žiaci, ktorí túžia prežiť pár výnimočných týždňov na letnom kempe v Japonsku alebo USA. Americký kemp organizovaný Center for Talented Youth (CTY) je zameraný najmä na prehĺbenie si poznatkov v obľúbenom predmete, štipendium na letnú školu na International School of Asia v japonskej Karuizawe (ISAK) zahŕňa okrem kurzov na prehĺbenie si vedomostí aj tréningy zamerané na komunikačné schopnosti a riešenie problémov.

Online maturita už tento rok. Brali by ste?
Zdroj: atlas.sk

13.2.2014 V tomto roku si stredoškoláci vyskúšajú elektronickú maturitu, test na počítači si napíšu aj niektorí deviataci. Pôjde však len o skúšobné testovanie „na nečisto“ na niektorých školách.Tablá - Galéria

galéria maturitných tabiel, vystavených pre údiv všetkým, akí kreatívni sú naši slovenskí maturanti ...


Maturitné testy

všetko pokope. Maturitné testy, maturitné témy na slohy, správne odpovede tiež nazývané kľúče správnych odpovedí.
A k cudzím jazykom primiešavame aj zvukové nahrávky?


Ako sa učiť?

učenie niekomu nejde, ale možno len preto, že nenaďabil na správnu alchýmiu svojej hlavy. Ak naozaj hľadáš metódy ako si uľahčit naberanie informácií, tak toto je sekcia pre teba ...


Dátumy a časy maturity

časový harmonogram z pohľadu nás študentov. Takže pekne po hodinách rozpísané, čo ťa čaká počas dňa D nazvanom "Externá časť maturity"
trashoutFacebook
Portál o stužkovej, scénky, firmy, oznamká, šaty
Tablá
Pridaje si aj vy svoje tablo
Navigácia v povolaní